KOMUNIKAT

Szanowni Państwo!

Opolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej uprzejmie informuje,
że w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii,
w trosce o zdrowie pracowników i interesantów, począwszy od dnia 23 marca 2020 r. do odwołania,  pracownicy Inspekcji Handlowej nie będą obsługiwać interesantów w sposób bezpośredni (osobisty). Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielane będą porady pisemne i telefonicznie.
Zapewniamy kontakt elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i telefoniczny: 77 44 26 471.

Wnioski o polubowne załatwienie sporu, wnioski do Stałego Sądu Polubownego oraz skargi można nadawać przez elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej na adres: /WIIHOpole/SkrytkaESP.

Można również skorzystać z poczty tradycyjnej wysyłając dokumenty na adres:
Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Opolu
ul. Mickiewicza 1
45-367 Opole


Sprawy bardzo pilne realizowane przez Wydział do spraw Pozasądowego Rozwiązywania Sporów Konsumenckich (RSK) i Stały Sąd Polubowny będą załatwiane wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu
77 44 26 471.

 Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491).

W związku z zaistniałą sytuacją wystąpienia na terenie województwa opolskiego koronawirusa SARS-CoV-2, Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Opolu pełni całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem +48 501486941